1. Vizilabda eb 2020 csoportok 12
  2. Vizilabda eb 2020 csoportok remix

Végül Ortiz Munoz szerzi a spanyolok első gólját a második félidőben. 5-6 A vízre pattintott lövése pont a kapuban kötött ki, Kasónak nem volt esélye védeni. Támadásban kicsit megakadt a magyar csapat, a spanyolok újra a kétgólos előnyért támadtak. Marta Bach lövése éppen becsorgott a kapuba, amit videózás után megadtak. 5-7 A kétgólos különbség nem tartott sokáig, a fordulás után Vályi Vanda góljával 6-7 -re zárkóztunk fel. A spanyolok aztán megkapták az emberfórt, de nem tudtak élni vele, Kasó védett nagyot. A játék kicsit kezdett kapkodóvá válni, amit Biró Attila le is reagált, és időt kért. Hatott is a rövid szünet, a pazar figura végén Vályi Vanda egyenlített ismét. 7-7 A játékvezetők kontrát ítéltek a spanyolok ellen, de még mielőtt támadásba lendülhetett volna a magyar csapat, lejárt az idő. IV. negyed A ráúszás után a spanyolok birkózták ki maguknak a labdát. A negyed első gólját Judith Forca szerezte, aki sajnos szép gólt ejtett öt méterről. 7-8 Szilágyi Dorottya egyenlíthetett volna, de a hullámok most ellenünk voltak, a labda megállt a gólvonalon, és a videózás után sem ítéltek gólt.

Vizilabda eb 2020 csoportok 12

Szerbia 6 pont (28-16), 2. Oroszország 6 (24-22), 3. Hollandia 3 (18-23), 4. Románia 0 (15-24) C csoport: Törökország–Málta 13-10 (5-1, 4-3, 1-2, 3-4) Magyarország–Spanyolország 11-11 (4-2, 1-2, 3-4, 3-3) Az állás: 1. Spanyolország 4 pont (23-7), 2. Magyarország 4 (19-5), 3. Törökország 3 (18-29), 4. Málta 0 (17-36) D csoport: Görögország–Grúzia 17-10 (5-1, 6-1, 2-4, 4-4) Olaszország–Franciaország 10-7 (3-2, 3-1, 3-2, 1-2) Az állás: 1. Olaszország 6 pont (20-13), 2. Görögország 6 (23-20), 3. Grúzia 3 (19-24) 4. Franciaország 0 (14-19) (Borítókép: Huszti István / Index)

Az Eb-n olimpiai kvótákat is osztanak, így még rangosabb lesz az esemény. Már csak három hónap van hátra a rajtig, így a válogatottaknak jó felkészülést kívánok" - tette hozzá. A megnyitó beszédek, illetve egy rövid műsor után - nemzetközi hírű artisták léptek fel - Gianni Lonzi, és Marco Birri a LEN operatív igazgatója vezényelte le a csoportbeosztások elkészítését. A spanyolok mellett könnyebb ellenfelek A férfiaknál egy válogatott szerezhet részvételi jogot Budapesten. Egyelőre Szerbiának, Olaszországnak és Spanyolországnak van kvótája, így akkor lehet megváltani a jegyet Tokióra, ha Märcz Tamás csapatát csak ezek a válogatottak előzi meg. A férfi válogatott a C-csoportba került Fotó: Polyák Attila - Origo A keddi sorsoláson a magyar válogatott a második kalapból várta a húzást, Görögország, Montenegró és Oroszország társaságában, így ezeket a csapatokat nem kaphatta. Dr. Molnár Tamás és Madaras Norbert segített a húzásban a férfiaknál. A magyar válogatott Málta, Törökország és Spanyolország mellett a C csoportban szerepel majd.

Mindkét csapat hatalmas energiát fordított a védekezésre. Varga Dénes csapatkapitány bődületes 6 méteres csavargóllal egyenlített. A negyed felénél újra Montenegrónál volt a vezetés, egy emberelőnyt használtak ki eredményesen. Erdélyi Balázs tolta az ellenfél kapujába a labdát, emberelőnyből egyenlítettünk. Hazai emberhátrányból kontrát ítélt a bíró, Märcz Tamásék támadhatnak. Nagy Viktor kiváló formában védett, 7 kaput talált lövésből négyet hárítani tudott. Emberelőny után montenegrói időkérés következett, a lövést újra Nagy Viktor kivédte. Magyar oldalon is jött az időkérés. A rövid taktikai megbeszélés hasznosnak bizonyult, Varga Dénes találatával megszerezte a vezetést Magyarország. A félidőben az állás Montenegró – Magyarország 3 – 4. A harmadik játékrész elején újra Montenegróé a kezdés, sajnos ezúttal gólt is szereznek és egyenlítenek. Nagy Viktor újra véd, a telt házas Duna Aréna egy emberként kezd bele a "Nagy Viktor, Nagy Viktor" rigmusba. Mezei Balázs centerből eredményes, újra vezetünk.

vizilabda eb 2020 csoportok state

30: Oroszország–Szerbia 19. 00: Szlovákia–MAGYARORSZÁG Január 15., szerda 14. 30: Görögország–Szlovákia 16. 00: Szerbia–Horvátország 19. 00: MAGYARORSZÁG–Oroszország Január 17., péntek 14. 30: Oroszország–Horvátország 17. 30: Szlovákia–Szerbia 19. 00: MAGYARORSZÁG–Görögország Január 19., vasárnap 13. 30: Görögország–Oroszország 19. 00: Szerbia–MAGYARORSZÁG B-CSOPORT (Hollandia, Spanyolország, Olaszország, Izrael, Franciaország, Németország) 14. 30: Franciaország–Spanyolország 16. 00: Németország–Olaszország 17. 30: Hollandia–Izrael 11. 30: Németország–Hollandia 16. 00: Izrael–Franciaország 17. 30: Olaszország–Spanyolország 11. 30: Franciaország–Németország 13. 00: Spanyolország–Izrael 17. 30: Hollandia–Olaszország 11. 30: Németország–Spanyolország 13. 00: Hollandia–Franciaország 16. 00: Olaszország–Izrael 11. 30: Franciaország–Olaszország 14. 30: Németország–Izrael 16. 00: Spanyolország–Hollandia A 11. HELYÉRT Január 21., kedd 11. 30: A6–B6 A 9. 00: A5–B5 14. 30: A1–B4 16. 00: A2–B3 17.